AK PARTİ SÜLEYMANPAŞA İLÇE BAŞKANLIĞI 2019 YILI DEĞERLENDİRMESİ YAPTI

AK PARTİ SÜLEYMANPAŞA İLÇE BAŞKANLIĞI 2019 YILI DEĞERLENDİRMESİ YAPTI
28 Aralık 2019 18:24 | Son Güncellenme: 28 Aralık 2019 18:30

Ak Parti Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı 2019 yılı teşkilat çalışmalarını değerlendirdiği kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.
Tekirdağ DES Otel’de gerçekleşen kahvaltılı değerlendirme toplantısında 2019 yılı içinde ilçe teşkilatının yaptıkları işler üzerine bilgiler paylaşıldı. Genel olarak sorulan sorularda Süleymanpaşa ilçesi Dere Sokak tapu dağıtımı ve yerin son durumu konusu, CHP il başkanı M.Ali Işıkgör’ün çeşitli iddialarına cevaplar verildi. Süleymanpaşasahil de olan heykeller ve bir iş adamına yapılan 1 milyonluk ödeme konusu ele alındı. Geçmiş dönem belediye zamanda belediye meclisi olduğu dönemde bir iş adamına yapılan milyonluk ödemenin nasıl olduğu konusunu anlatıldı. Ayrıca Süleymanpaşa Belediyesi adına başkan yardımcısı Şenol Karaküçük de Ak parti belediyeciliğinin Süleymanpaşa ilçesinde göreve geldikleri günden bu yana kısa süre içinde neler yaptıklarına değindi.

Değerlendirme toplantısında verilen bilgiler sonrası gazetecilerden gelen sorulara cevaplar verildi. Toplantı da ilçe başkanı Sezai Çetin, ilçe yönetim kurulu üyeleri Ramazan Baran, Av. Egemen Güngör, Bülent Değirmenci,Hidayet Avcı Dinçer, Veli Yaşin, Mustafa Şentürk, Şirzat Filiz, Atilla Şengül, Arif Tekin, Bahar Sarıgül, kadın kolları başkanı Nazan Ürkmez, gençlik kolları başkanı Gökhan Aydemir ilçe yürütme kurulu başkanları ve çok sayıda gazeteci katıldılar.