AKAY’DAN YENİ YIL ZİYARETLERİ

AKAY’DAN YENİ YIL ZİYARETLERİ
1 Ocak 2020 17:13

Belediye Başkanımız Vahap Akay, 2020 yılına görevleri başında giren güvenlik güçlerimiz ve Belediye çalışanlarımızı ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı.

Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, vatandaşlarımızın huzur ve güveni için 2020 yılına görevleri başında giren güvenlik güçlerimizi ve Çerkezköy Belediyesi çalışanlarını ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. 2020 yılının Çerkezköy’ümüze, Tekirdağ’ımıza ve ülkemize umut olmasını dileyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, ilk olarak Gazi Karakolu’nda görevli emniyet güçlerini ziyaret etti.

Daha sonra sırasıyla İlçe Jandarma Komutanlığı, İtfaiye Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Bizlerin huzuru ve güvenliği için yeni yıla görevleri başında giren güvenlik güçlerimize ve çalışma arkadaşlarımıza ziyarette bulunduk. Yeni yıllarını kutladık. 2020 Yılı Çerkezköy’ümüze, Tekirdağ’ımıza, Türkiye’mize umut olsun. Çerkezköy Belediyesi olarak 2020 yılında da Sevdamız Çerkezköy, Sevdamız Tekirdağ, Sevdamız Türkiye diyerek çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile bir kez daha herkesin yeni yılını kutluyor, sağlık ve huzur dolu bir yıl diliyorum” ifadelerini kullandı.