Bakan Yardımcısı Dönmez Tekirdağ’da İncelemelerde Bulundu

Bakan Yardımcısı Dönmez Tekirdağ’da İncelemelerde Bulundu
18 Aralık 2019 17:36

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgeleri (TGB) ile ilgili incelemelerde bulunmak üzere NKÜ’ni ziyaret etti.
Üniversite Teknoparkı (NKÜTEK) Yönetim Kurulu Başkanı Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı Osman Sarı, NKÜTEK Yönetim Kurulu Üyeleri, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut ŞAHİN, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent Eker, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Fahrettin Akçal, Teknik Üretim ve İhracatı Destekleme Derneği (TÜDEP) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yetişgin, Bakanlık ve NKÜTEK yetkilileri ile bir toplantı da yapan Bakan Yardımcısı, Üniversite Sosyal Yaşam Merkezi’nde yer alan NKÜTEK Kuluçka Merkezini ziyaret ederek bilgi aldı.
Ardından Bakan Yardımcısı, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin ve beraberindeki heyetle birlikte merkez kampüs girişindeki NKÜTEK TGB-1’in inşaatında incelemelerde bulundu ve yapım ekibinden bilgiler aldı. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez, NKÜTEK’in Çorlu’da bulunan TGB-2 tesisindeki incelemelerinin ardından şehrimizden ayrıldı.