BAŞKAN VEKİLİ KARAEVLİ KOŞAR VE ERDOĞAN AİLELERİNE TAZİYEDE BULUNDU

BAŞKAN VEKİLİ KARAEVLİ KOŞAR VE ERDOĞAN AİLELERİNE TAZİYEDE BULUNDU
7 Şubat 2020 17:54 | Son Güncellenme: 13 Şubat 2020 16:32

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münür Karaevli İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanında meydana gelen uçak kazasında hayatını kaybeden Malkaralı genç Diş Hekimi Zehra Bilgi Koşar’ın cenaze törenine katılarak ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu.

Koşar’ın cenazesi Malkara Gazi Ömer Bey Camiinde kılınan Cuma namazından sonra Malkara mezarlığında toprağa verildi. Cenaze törenine Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ın yanısıra Tekirdağ Milletvekilleri Faik Öztrak, İlhami Özcan Aygun, Candan Yüceer, Enez Kaplan, çok sayıda aile dostu ve yakınları katıldı.

Öte yandan Başkanvekili Münür Karaevli kısa bir süre rahatsızlanarak vefat eden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü personelleri Emel Şahin’in babası ve Hüseyin Şahin’in kayınpederi İsmet Erdoğan’ın da Yeni Sanayi Camiinde düzenlenen cenaze törenine katılarak ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu. Erdoğan ailesini yakınları, dostları ve arkadaşları da yalnız bırakmadı. İsmet Erdoğan’ın cenazesi Cuma namazından sonra Süleymanpaşa yeni mezarlıkta defnedildi.