DAVETLİSİNİZ: “KOBİ’LERE GİRİŞİMCİLERE SAĞLANAN DESTEKLER VE FİNANS OLANAKLARI” 12 ARALIK 2019 – Tekirdağ DES OTEL

DAVETLİSİNİZ: “KOBİ’LERE GİRİŞİMCİLERE SAĞLANAN DESTEKLER VE FİNANS OLANAKLARI” 12 ARALIK 2019 – Tekirdağ DES OTEL
11 Aralık 2019 16:17

BASIN DUYURUSU

“KOBİ’lere Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” sunan Kurum ve Kuruluşların Yetkilileri Tekirdağ KOBİ’leriyle…

TOSYÖV olarak, ülkemizin her bölgesinde ve her sektöründeki KOBİ’lerimizin sorunlarına çözüm bulmak, yol göstermek ve kalıcı rekabet gücünü arttırarak ülkemizin potansiyelini harekete geçirmek amacı ile düzenlenen “KOBİ’lere Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantımız, TOSYÖV, KOSGEB, Kredi Garanti Fonu A.Ş. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Tekirdağ Ticaret Borsası iş birliğiyle, DenizBank, Makine İhracatçılar Birliği, LOGO Yazılım ve KOBİ Efor Dergisi Çözüm Ortaklığında, 12 Aralık 2019 tarihinde Tekirdağ DES Otel –Zümrüt Salonda (Yavuz Mah. Şaraphane Cad. No:39 Süleymanpaşa/ TEKİRDAĞ) gerçekleştirilecektir.

Bölge ekonomisine değer katan KOBİ’ler, “KOBİ’lere Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantıda bir araya gelerek Türkiye ekonomisinin gelecek vizyonuna imza atmaya hazırlanıyor.

Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı (TOSYÖV), tarafından düzenlenen toplantıda Bölge KOBİ’leri Girişimcileri Destekler ve Finans Olanakları toplantısında buluşturuyor.

12 Aralık 2019 Perşembe günü 14:00 – 17:30 saatleri arasında Tekirdağ DES Otel’de gerçekleştirilecek etkinlik ile Türk ekonomisinin can damarı olan KOBİ’lerin, kendilerine sağlanan destekler ve finans olanakları konusunda bilgilendirilmesi hedefleniyor.

KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantıda siz Basın Mensupları ile birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Tarih: 12 Aralık 2019 Perşembe
Saat: 14:00 – 17:30
Yer: DES OTEL – TEKİRDAĞ
Adres: Adres: Yavuz Mah. Şaraphane Cad. No:39 Süleymanpaşa/ TEKİRDAĞ

EK: Program (1 sayfa)