İL EMNİYET MÜDÜRÜ MEHMET ERDUĞAN ROMAN VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

İL EMNİYET MÜDÜRÜ MEHMET ERDUĞAN ROMAN VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ
7 Ocak 2020 17:37

Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mehmet ERDUĞAN, Karadeniz Mahallesi Toki Evleri Romanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Metin YILDIRIM ve dernek üyelerini ziyaret etti.

Karadeniz Mahallesi Toki Konutlarında gerçekleştirilen ziyarette sorunlarını ve taleplerini dile getiren Roman Vatandaşlar, yaşadıkları bölgede Çarşı ve Mahalle Bekçisi görevlendirilmesi, devriye ekiplerin arttırılması ve Kent Güvenlik Yönetim Sistemine bağlı kamera sayılarının arttırılmasını istediler. Bölgede yapımı planlanan spor ve gençlik merkezinin gençlere uyuşturucu ile mücadelede büyük fayda sağlayacağını düşündüklerini belirten ve bu merkezin bir an önce bitirilmesi talebinde bulunan vatandaşlar İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet ERDUĞAN’ a gerçekleştirilen ziyaret dolayısıyla teşekkür ettiler. Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Sayın Müdürümüz, emniyet ile ilgili taleplerin yerine getirilmesi için gerekli çalışmaların bir an önce yapılacağını belirtti.

Ziyarete İl Emniyet Müdür Yardımcılarımız Aykut EFE ve Fatih BOZBOYACI, Süleymanpaşa İlçe Emniyet Müdürü Koray ÇAKAR, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Hamdi ÜNLÜ, Asayiş Şube Müdürü Ferhat AKİN, Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdür Vekili Süleyman YILDIRIM katıldılar.