İNECİK MAHALLESİ’NDE 11.250 METREKARE BETON YOL YAPIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İNECİK MAHALLESİ’NDE 11.250 METREKARE BETON YOL YAPIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
17 Aralık 2019 18:17

Yol yapım çalışmalarını titizlikle sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa ilçesine bağlı İnecik Mahallesi’nde 420 bin TL yatırım ile 11 bin 250 metrekare yol yapımı gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren ekipler tarafından eş zamanlı çalışmalarla yol yapım çalışmaları sürdürülüyor. Bu kapsamda Süleymanpaşa ilçesine bağlı İnecik Mahallesi’nde petrol türevi ürün içermemesi nedeniyle çevre dostu yol olarak da bilinen beton yol uygulaması gerçekleştirildi.

“Halkımızın İhtiyaçlarını Gözetiyoruz”

Çalışmaların belli bir program dâhilinde durmaksızın sürdürüleceğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Fen İşleri Dairesi Başkanlığımızca il genelinde başlattığımız yol yapım çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. Hizmetlerimizi hayata geçirirken halkımızın ihtiyaçlarını gözetiyoruz. Her şeyin en iyisini hak eden halkımız için bu hizmetlerimize devam edeceğiz. Tamamlanan yollarımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.