KOBİLERE GİRİŞİMCİLERE SAĞLANAN DESTEKLER VE FİNANS OLANAKLARI

KOBİLERE GİRİŞİMCİLERE SAĞLANAN DESTEKLER VE FİNANS OLANAKLARI
12 Aralık 2019 18:15

KOBİ’lere Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” sunan Kurum ve Kuruluşların Yetkilileri Tekirdağ KOBİ’Ieriyle.

TOSYÖV olarak, ülkemizin her bölgesinde ve her sektöründeki KOBİ lerimizin sorunlarına çözüm bulmak, yol göstermek ve kalıcı rekabet gücünü arttırarak ülkemizin potansiyelini harekete geçirmek amacı ile düzenlenen “KOBİ’lere Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantı, TOSYÖV, KOSGEB, Kredi Garanti Fonu A.Ş. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Tekirdağ Ticaret Borsası iş birliğiyle, DenizRank, Makine ihracatçılar Birliği, LOGO Yazılım ve KOBİ Efor Dergisi Çözüm Ortaklığında, 12 Aralık 2019 tarihinde Tekirdağ DES Otel -Zümrüt Salonda gerçekleştirildi.

Bölge ekonomisine değer katan KOBÎ’ler, “KOBİ’lere Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantıda bir araya gelerek Türkiye ekonomisinin gelecek vizyonuna imza atıyorlar.

Türkiye Küçük ve Orta ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı (TOSYÖV), tarafından düzenlenen toplantıda Bölge KOBİ’leri Girişimcileri Destekler ve Finans Olanakları toplantısında buluştu.

12 Aralık 2019 Perşembe günü 14;00 – 17:30 saatleri arasında Tekirdağ DES Otel’de gerçekleşen etkinlik ile Türk ekonomisinin can damarı olan KOBl’lerin, kendilerine sağlanan destekleri ve finans olanakları konusunda bilgilendirilmesi hedefleniyor.

Toplantıya TOSYÖV Başk. Ş.Nezih Kuleyin, TTSO yönetim kurulu üyesi Muzaffer Destereci, Denizbank Kobi başkacılığı gurubu gen. müd. yrd. Murat Kulaksız, KOSGEB başk.Yrd. Ahmet Akdağ, Tekirdağ vali yrd. Dr. Abdullah Kalkan, S.paşa kaymakamı Harun Kaya, moderatör Kosgeb eski başkanı Hilmi Develi, konuşmacılar denizbank Trakya bölge müdürü Ahmet Çelik, Tic. Bak. İhracat GEn. Müd. DEv. Yrd. E. Dire Başk. TOSYÖV Gen. Sekreteri Dr. M. Cevdet Baykal, TİM. Strateji inavasyon şubesi müdürü Dr. Kübra Ulutaş, KGF A.Ş. İstanbul ikitelli müdürü LEzgin Aytek, TEYDEP-MAKİTEK bilimsel programlar baş uzamanı Oğuz Özbay, KOSGEB TEkirdağ Çorlu müdürü Özay Cebeci, LOGO yazılım müdürü Özge Yiğit ve çok sayıda davetli katıldılar.