MEHMET SEREZ KÜTÜPHANESİ AÇILDI

MEHMET SEREZ KÜTÜPHANESİ AÇILDI
21 Aralık 2019 17:58 | Son Güncellenme: 21 Aralık 2019 18:26

Namık Kemal’in ölüm yıl dönümü kutlamaları içinde TEkridağ Namık Kemal derneği onursal başkanı merhum gazeteci yazar Mehmet Serez’in ailesi tarafından evinde ve iş yerinde bulunan basılmış kitaplarının sergilendiği bir oda Namık Kemal evi içinde açıldı.
Açılışını Tekirdağ valisi Aziz Yıldırım ile protokol üyeleri yanı sıra eşi Birkan Serez, kızları Lamiya Serez Gürbüz, Prof. DR. Gülen Zehra Omurtak, Dr. DEniz Coşkun’a plaketler takdim edildi.

Namık Kemal derneğinde bugüne kadar çalışıp hizmeti geçen ve emekli olan Ali İhsan Şeniz, Fatma Vatansever, Süreayya Kurt ve Murat Tozkaya’ ya da plaket takdim edildi.
Ayrıca Namık Kemal derneğinde çalışarak hizmetleri geçen öğrenciler Hatice Karabağ, Mehmet Emin Ağıran, Oğuhan Aydın, Emre Sapan’a da teşekkür belgesi takdim edildi.

Namık Evinde yapılan programa Vali Aziz Yıldırım, gar. Kom. V. P.Alb. Cavit Tütüncü, Bşb başkanı Kadir Albayrak, NKÜ REk. Yrd. Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı, J.Kom. Haşim Göksel, Emniyet müdürü Mehmet ERduğan, Kültür müdürü Ahmet Hacıoğlu, İl milli eğitim müd. yrd. İlhan Koçer, Ak parti S.paşa il başk. Mestan ÖZcan, S.paşa ilçe milli eğitim müdürü Abubekir Atilla, S.paşa bel. başk. yrd. Hüseyin Uzunlar, Namıkkemal dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldılar.