MESTAN ÖZCAN: “TEKİRDAĞ’I İHYA ETMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

MESTAN ÖZCAN: “TEKİRDAĞ’I İHYA ETMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
1 Ekim 2022 18:10

 

Ticaret Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muş, bir dizi çalışma gerçekleştirmek için Tekirdağ’ı ziyaret etti.Mehmet Muş’a ziyareti sırasında Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan ve parti yöneticileri eşlik etti.

 

Mehmet Muş ve beraberindekilerin ilk durağı Tekirdağ Valiliği oldu. Burada bir toplantı gerçekleştiren heyet, ardından AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığını ziyaret etti. İl Başkanlığı ziyareti sırasında parti yöneticileri ve teşkilat mensupları ile bir araya gelen Mehmet Muş’a, İl Başkanı Mestan Özcan tarafından Tekirdağ’ın yöresel Karacakılavuzel dokuma halısı hediye edildi.

 

Mehmet Muş ve beraberindekiler daha sonra AK Parti Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyesi Hilmi Kıldıran’ın vefat eden annesi Resmiye Kıldıran’ın cenaze törenine katıldılar. Bakan ve heyet cenaze töreninin ardından esnaf ve sanatkarlar odalarının temsilcileriyle bir araya gelerek, sorunların ve çözüm önerilerinin değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştirdiler.

 

Bakan ve beraberindekiler son olarak Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasında, Tekirdağlıiş insanlarıyla bir araya geldiler.

 

Gün içindeki çalışmalar hakkında bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan, “potansiyeli yüksek büyükşehir Tekirdağ’ı en iyi noktaya taşımak ve Tekirdağ’ı ihya etmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını” söyledi.