Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kapaklı İlçe Başkanlığında Yönetim Kurulu Üyelerinin görevleri belli oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kapaklı İlçe Başkanlığında Yönetim Kurulu Üyelerinin görevleri belli oldu.
9 Aralık 2019 18:05

İlçe Başkanı Çağlar Bütün’ün başkanlığımda kurulan Yönetim Kurulunda görevlendirilmeler şu şekilde yapıldı. İlçe Başkan Yardımcıları Nusret Güvercin ve Abdurrahman Eraslan. İlçe Sekreteri Ferhat Doğan, İlçe Muhasibi Sercan Ceylan olurken. 8 kısımdan oluşan alt komisyonlar oluşturulup, ilçe yöneticileri bu komisyonlarda görevlendirildiler.

Kamu-Bürokrasiden Sorumlu Komisyonda Mehmet Öğütçü ve Savaş Çakır görevlendirildi.

Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu Komisyonda Erol Taş, Rüstem Yayla, Cuma Akpınar ve Rıfat Kayabaşı görevlendirildi.

STK ve Esnaflardan Sorumlu Komisyonda Yüksel Çakır, Atıf Mıstaçoğlu, Mutlu Çolak ve Zeki Sak görevlendirildi.

Ar-Ge Sorumlu Komisyonda Burak Ceyhun, Atakan Duran ve Fatih Fuat Çalışkan görevlendirildi.

Basın ve Sosyal Medyadan Sorumlu Komisyonda Güven Öztürk, Onur Özsoy ve Hüseyin Şahin görevlendirildi.

Teşkilatlardan Sorumlu Komisyonda Hakan Değirmenci, Ersin Taşdişer, Sebahattin Altınsoy, Caner Yıldırım ve Davut Çalışkan görevlendirildi.

Halkla İlişkiler ve Kadın Haklarından Sorumlu Komisyonda Gönül Bodur, Hayati Akkoç ve Yaşar Muslu görevlendirildi.

Seçim İşlerinden Sorumlu Komisyonda Ömer Kılıç, Köksal Özdemir, Salih Aydoğdu, Salim Şahin ve Doğan Metin görevlendirildi.

Görevlendirilmelerle ilgili açıklama yapan İlçe Başkanı Çağlar Bütün “Bizler büyük bir davanın takipçileriyiz. Ülkücü nefsini kör kuyulara atandır düsturuyla yetiştik. Makamlara mevkilere bakmaksızın davamızı en ileri nasıl taşırız düşüncesiyle Yönetim Kurulumuzda görevlendirme çalışmalarında bulunduk. Yönetimimizde yer alan bütün kardeşlerimin, nefislerini yenen, makam mevki sevdalısı değil, bir büyük davasının sevdalısı olduğuna adım kadar eminim. İlçe Yönetim Kurulumuzda yaptığımız görevlendirilmeler sonucu en kısa zamanda İlçemize nasıl fayda sağlaya biliriz? Milliyetçi Hareket Partisi olarak ne tür faaliyetlerde bulunup vatandaşlarımızı partimize nasıl kazandırabiliriz? gibi çalışmalara tüm ilçe yönetim kurulundaki dava arkadaşlarımızla el ele verip başlamış bulunuyoruz.” Dedi.