Otizm ve Özel Bireyleri Destekleme Derneği 10 Ocak’ı kutladı

Otizm ve Özel Bireyleri Destekleme Derneği 10 Ocak’ı kutladı
13 Ocak 2020 15:06 | Son Güncellenme: 13 Ocak 2020 15:07

Tekirdağ Otizm ve Özel Bireyleri Destekleme Derneği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebi ile Çorlu Gazeteciler Derneğini ziyaret etti.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebi ile Tekirdağ Otizm ve Özel Bireyleri Destekleme Derneği Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre’yi ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette konuşan Tekirdağ Otizm ve Özel Bireyleri Destekleme Derneği Başkanı Aysel Ergüney, “Bir toplumun hak ve hukuku için mücadele edebilmesinin en önemli araçlarından birisi ülke ve dünya gerçeklerinden basın aracılığıyla doğru, güvenilir haber alabilmesidir. Bu nedenle her koşulda objektif, hak ve hukuktan yana mücadele etme kararlılığındaki basın emekçilerinin Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarız”dedi.
PLAKET TAKDİM ETTİ
Konuşmasının ardından Ergüney ve yönetim kurulu üyeleri, Tekirdağ Otizm ve Özel Bireyleri Destekleme Derneğinin yapmış olduğu faaliyetlere yerel basında yer vererek seslerini duyurdukları için Teşekkür Plaketi verdi. Gerçekleşen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Silistre, Dernek Başkanı Ergüney ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.