Süleymanpaşa Belediyesi’nin Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları büyük ilgi görüyor

Süleymanpaşa Belediyesi’nin Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları büyük ilgi görüyor
23 Aralık 2019 17:21

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen ve yetişkinlere yönelik eğitimlerin verildiği Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, 9 farklı branşta vatandaşlara hizmet veriyor.

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen kurslar, vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaşırken, her biri kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile tamamen ücretsiz olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilen Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları bünyesinde, Çinicilik, Fotoğrafçılık, İşaret Dili, Diksiyon, Gitar, Piyano, Keman, Klarnet ve Biçki-Dikiş olmak üzere 9 farklı branşta 520 kişiye eğitim veriliyor.

Düzenlenen kurslarla ilgili bilgi veren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Çocuklarımıza yönelik açtığımız çok sayıda kurstan sonra vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda yetişkinlere yönelik Kişisel ve Mesleki Gelişim Kurslarımızı başlattık. Şimdilik 9 farklı dalda eğitim veriyoruz. Yeni açılacak kurslarımızla bu sayı daha da artacak. Vatandaşlarımızın yoğun ilgisi var. Süleymanpaşa Belediyesi olarak her alanda vatandaşlarımıza hizmet etmek ve katkıda bulunmak için çalışmaya devam edeceğiz,” diye konuştu.

Öte yandan, edinilen bilgiye göre, Ocak ayı sonuna kadar yetişki