SÜLEYMANPAŞA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ KASIM AYI BÜLTENİ

SÜLEYMANPAŞA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ KASIM AYI BÜLTENİ
4 Aralık 2019 17:33

Süleymanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı görevlilerimizce 2019 yılı Kasım ayı içerisinde, genel asayiş ve kamu düzeninin devamının sağlanması, asayişe müessir olayların önlenmesi ve bu kapsamda önleyici ve caydırıcı tedbirlerin artırılmasına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde, okul çevreleri, araçlar ve umuma açık yerlerde değişik zaman dilimlerinde yapılan uygulamalarda;

  • (2709) kişinin GBT sorgulaması yapılmış, bu şahıslardan (11)’ i aranan şahıslardan olduğu tespit edilerek yakalanmış ve gerekli işlemlerin yapılması için adli mercilere sevk edilmiştir.
  • (142) araç kontrol edilmiş, araç sürücüsüne resmi belgede sahtecilik, alkollü araç kullanmak ve trafik güvenliğini tehlikeye düşürmekten işlem yapılmıştır.
  • Yapılan çalışmalar sonucu (32) ayrı olayda toplam (50) şahıs yakalanarak gerekli işlemlerin yapılması için adli makamlara sevk edilmişlerdir. Bu çalışmalar sırasında, 1 adet çalıntı şase ve plakalı olduğu tespit edilen kamyonet, 2 ruhsatsız tabanca 11 fişek, 2 pompalı tüfek, 1 av tüfeği, 6 kurusıkı tabanca ele geçirilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.