TEKİRDAĞ DSYB ÜYELERİNE İZMİR AGROEXPO FUARINA GEZİ DÜZENLEDİ

TEKİRDAĞ DSYB ÜYELERİNE İZMİR AGROEXPO FUARINA GEZİ DÜZENLEDİ
10 Şubat 2020 17:35

Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Veteriner Hekim Ergin DURGUN yaptığı açıklamada; Birlik üyelerine 7-9 Şubat 2020 tarihleri arasında düzenlenen İzmir AGROEXPO 2020 15. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarına gezi düzenlediklerini belirtti.
Başkan DURGUN açıklamalarının devamında; Gezinin ilk gününde üyelerin fuarı ziyaret ettiklerini, fuara katılan firmalar ve kişiler ile görüşmeler gerçekleştirdiklerini, teknolojik gelişmeler hakkında bilgi sahibi olduklarını, diğer illerden de fuara katılan sektör paydaşları ile bilgi ve fikir alışverişinde bulunduklarını, verimli geçen fuar ziyaretinin ardından konaklamak için Kuşadası’nda bulunan otellerine geçtiklerini,
Gezinin ikinci gününü tarih ve kültür turuna ayırarak Efes Antik Kenti, Meryem Ana ve Şirince köyüne ziyaretlerde bulunduklarını ve ardından Ayvalık-Lapseki-Keşan üzerinden dönüş yaptıklarını söyledi.
Birlik Başkanı Ergin DURGUN, gezi sonrasında katılan üyelerimiz bize memnuniyet ve teşekkürlerini ilettiler. Bizde üyelerimizin geziden memnun dönmelerinden dolayı mutlu olduk. Üyelerimizin talepleri doğrultusunda bu tür geziler düzenlemeye devam edeceğiz diyerek açıklamalarını sonlandırdı.