TRAKYA Oda ve Borsaları Gazi Meclisi’nde

TRAKYA Oda ve Borsaları Gazi Meclisi’nde
30 Ocak 2020 17:21

Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli İl ve İlçe Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanları ve Meclis Başkanları, Trakya Kalkınma Ajansı organizasyonuyla Gazi Meclisi’nde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı ve Hemşehrimiz Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop’u ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete odamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay katılım sağladı.
Meclis Başkanı Mustafa Şentop ile yapılan görüşmede bölgemizde devam eden devlet yatırımları ve önümüzdeki dönemde planlanan yatırımlar ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Bölgemizin talepleri ve ekonomik hayatını ilgilendiren konular birebir Meclis Başkanı Şentop’a iletildi.
Tekirdağ TSO Başkanı Günay, “Trakya Oda/Borsa Yöneticileri olarak Kıymetli HemşehrimizŞentop Hoca’mızı ziyaret ettik. Bölgemizin ekonomik ve ticari hayatına dair görüşme imkanı bulduk. TBMM Başkanımız sağ olsunlar her bir yöneticimizin iletmiş olduğu öneri ve yaşanılan sıkıntıları tek tek dinleyerek ilgilendi. Değerli Başkanımız Şentop Hoca’mıza Tekirdağ İş Dünyası adına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.