Vali Aziz Yıldırım Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantısına Katıldı

Vali Aziz Yıldırım Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantısına Katıldı
27 Aralık 2019 16:40 | Son Güncellenme: 27 Aralık 2019 17:05

Vali Aziz Yıldırım, ÇTSO Toplantı Salonunda düzenlenen Çorlu Ticaret ve Sanayi Odasının yılın son meclis toplantısına katıldı.

Toplantı, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan’ın konuşmasıyla başladı.

Ardından konuşan Vali Yıldırım; “İnşallah 2020 yılı 2019 yılından daha güzel, daha bereketli, daha fazla kazancı olan, ekonomimizin daha güzel yerlere geldiği bir yıl olur. Değerli sanayicilerimiz ekonomiye verdiğiniz katkıda inşallah daha iyi yerlere gelmenizi temenni ediyorum. Daha bereketli bir yıl olsun inşallah 2020, üretimi daha fazla olsun. Sizleri kutluyorum, Türkiye’nin ekonomisini ciddi katkılarda bulunuyorsunuz. Sayılarınızın daha çok olması için bizde devlet olarak elimizden geleni yapacağız. Üretime katkıda bulunmak için ne tür adımlar atılması gerekiyorsa yapmaya gayret edeceğiz.” dedi.

Toplantı sonrasında Vali Yıldırım Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, ÇTSO Meclis Başkanı Erdim Noyan ile birlikte ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan’ın makamına geçerek Dünya Odalar Federasyonu Yönetim Kurulu’na seçilen Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan’ı tebrik etti ve çalışmalarında başarılar diledi.