ZAFER YAĞCIOĞLU’NUN

ZAFER YAĞCIOĞLU’NUN
16 Aralık 2019 18:36

-CHP’DE SÜLEYMANPAŞA İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

-230 OYLA BAŞKAN YAĞCIOĞLU OLDU

CHP Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Kongresi’nde 421 delegeden 419’u oy kullanırken, bu oyların 230’unu alan İlker Yağcıoğlu seçimleri kazanan taraf oldu. Murat Emre Kervancılar ise seçimlerde 188 delegenin oyunu almayı başardı. Seçimlerde 1 oyda geçersiz sayıldı.

Özdemirler Düğün Salonu’nda yapılan 3. Olağan ilçe kongresine Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve çok sayıda partili katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrede iki aday da kurayla söz alarak salona hitap etti.

Konuşmaların ardından seçime geçildi. 421 delegeden 419’u oy kullanırken, bu oyların 230’unu alan İlker Yağcıoğlu seçimleri kazanan taraf oldu. Murat Emre Kervancılar ise seçimlerde 188 delegenin oyunu almayı başardı. Seçimlerde 1 oyda geçersiz sayıldı.

Seçimleri kazanan İlker Yağcıoğlu yaptığı açıklamada partinin yükselişe geçmesi için ekibiyle birlikte her türlü çabayı göstereceklerini kaydederek, “CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı görevi yürüten İlçe yönetim Kurulu Üyeliğini görevlerini yürüten Başkan İsmail Öztürk başta olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bu demokrasi mücadelesinde yarışan kardeşlerimize partimize getirmiş oldukları enerji için, göstermiş oldukları bütün katkı için teşekkür ediyorum. En önce eşime, sonra aileme ve bütün zor zamanlarımda yanımda yer alan bütün çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bütün söylenen sözleri unutuyoruz. Bütün yazılan çizilen şeyleri unutuyoruz. Hepsini çöp kutusuna atıyoruz. Bugün itibariyle seçim bitmiştir. Artık geçim başlamıştır. Bu akşamdan itibaren bizi desteklemek için bile olsa yarıştığımız arkadaşlar ile ilgili onları incitecek tek kelime kimse yazmayacak çizmeyecek, söylemeyecek. Çünkü bizim esas rakibimiz dediğim gibi ‘tek adam rejimimiz.’ Biz tek adam rejimine karşı canla başla çalışacağız. Yaşamımı anlamlı kılan her birinize teşekkür ediyorum.” Dedi.

ASİL ÜYELER

1- Muhsin Arslan

2- Metin Aydın

3- Tolga Boduç

4- Hüseyin Cumhur

5- Ender Durmaz

6- Tolga Erel

7- Abdullah Ersin

8-Kemal Gir

9- Emriye Gülnarin

10- Aycan Gündüz

11- Dilek İsmaloğlu

Üreticilere “etiketleme ve hijyen” eğitimi verildi          Üreticilere “etiketleme ve hijyen” eğitimi verildi

12- Hacer İşgören

13- Gülin Kancabaş

14- Çiçek Karbuz

15- Anıl Kardaş

16- Volkan Kızıl

17- Salih Kiremit

18- Cenk Korkmaz

19- Tanju Necmi Kurtuldu

20- Gürkan Önder

21- Turgay Uzsoy

22- Erdem Yıldırım

23- Bilal Yılmaz

24- Hüseyin Yörükler